some desc

Znajdź części samochodowe

Dostawa


Forma dostawy


Według nas najprostsze rozwiązania są najlepsze. W związku z tym proponujemy Ci dwie formy dostawy:

Kurier DPD dostarczy Twoje zamówienie pod dogodny dla Ciebie adres. Pamiętaj, że DPD umożliwia przekierowanie paczki na nowy adres lub do jednego z licznych punktów odbioru.

Paczkomat InPost pozwoli Ci odebrać paczkę w dogodnej dla Ciebie chwili. Pamiętaj, że paczka oczekuje na odbiór przez 48 godzin i miej na uwadze, że niektóre części zamienne, ze względu na swój rozmiar, nie zmieszczą się do paczkomatu.


Koszt dostawy


Jeżeli Twoje zamówienie ma wartość 300 zł lub większą, niezależnie od wybranej formy dostawy, wyślemy je do Ciebie na nasz koszt. Jeżeli jednak wartość Twojego zamówienia jest niższa zaproponujemy Ci dostawę w następujących cenach:

Kurier DPD dostarczy Twoje zamówienie w cenie 13,99 zł jeżeli opłacisz je on-line lub w cenie 17,99 zł jeżeli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze.

Paczkomat InPost to koszt 9,99 zł jeżeli opłacisz swoje zamówienie on-line lub 13,99 zł jeżeli wybierzesz płatność przy odbiorze. 


Czas dostawy


Niezależnie od wybranej przez Ciebie formy dostawy dołożymy wszelkich starań by zrealizować ją jak najszybciej. Zamówienie złożone do godziny 16:00 w dniu roboczym wyślemy do Ciebie w następnym dniu roboczym. Dostawy zamówienia możesz spodziewać się w następnym dniu roboczym po dniu jego wysłania.Płatność


Niezależnie od tego jaką formę dostawy wybierzesz, za swoje zamówienie możesz zapłacić na dwa sposoby:

Płatność z góry zrealizujesz w momencie składania zamówienia. Przekierujemy Cię w tym celu na stronę operatora płatności PayU, który udostępnia możliwość zapłacenia kartą, szybkim przelewem oraz poprzez BLIK

Płatność przy odbiorze zrealizujesz w chwili odbierania paczki. Kurier DPD przyjmie od Ciebie płatność w gotówce, kartą płatniczą lub poprzez BLIK. Płatność w paczkomacie InPost realizowana jest wyłącznie poprzez aplikację mobilną InPost, która umożliwi Ci szybki przelew bankowy, Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.